• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2020/2021

      • Krajské kolo

        • Juraj Krátky
        • úspešný riešiteľ
        • Olympiáda v anglickom jazyku
        • Krajské kolo
        • Anglický jazyk
      • Okresné kolo

        • Samuel Liberčan
        • 3.miesto
        • Pytagoriáda
        • Okresné kolo
        • Matematika
        • Alžbeta Pudmarčíková, Paulína Jakubcová, Barbora Pudmarčíková
        • 3. miesto
        • Biblická olympiáda - diecézne kolo
        • Okresné kolo
        • Náboženská výchova
      • Školské kolo

        • Juraj Krátky
        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A
        • Školské kolo
        • Anglický jazyk
        • Online forma
        • Ophélie Roedolf
        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A
        • Školské kolo
        • Anglický jazyk
        • Online forma
        • Mathias Martin Prieto
        • 3. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A
        • Školské kolo
        • Anglický jazyk
        • Online forma
        • Silvia Ela Skovajsová
        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A
        • Školské kolo
        • Anglický jazyk
        • Online forma
        • Arnaud Roedolf
        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A
        • Školské kolo
        • Anglický jazyk
        • Online forma
        • Hana Tichá
        • 3. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A
        • Školské kolo
        • Anglický jazyk
        • Online forma
        • Ema Vandáková
        • 1. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry
        • Školské kolo
        • Slovenský jazyk a literatúra
        • Online forma
        • Alžbeta Pudmarčíková
        • 2. - 3. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry
        • Školské kolo
        • Slovenský jazyk a literatúra
        • Online forma
        • Tereza Zelinková
        • 2. - 3. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry
        • Školské kolo
        • Slovenský jazyk a literatúra
        • Online forma
      • 2018/2019

        • Richard Hnátik
        • úspešný riešiteľ
        • Technická olympiáda
        • Školské kolo
        • Technika
        • Elias Falk
        • úspešný riešiteľ
        • Technická olympiáda
        • Školské kolo
        • Technika
        • Martin Šulek
        • úspešný riešiteľ
        • Technická olympiáda
        • Školské kolo
        • Technika
        • Sarah Garajová
        • úspešná riešiteľka
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Tomáš Krchnák
        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Ján Kovačik
        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Viktor Mundok
        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Barbora Stojkovičová
        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Dominik Held
        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Tomáš Pudmarčík
        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Alžbeta Malíšková
        • úspešná riešiteľka
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Veronika Behanová
        • úspešná riešiteľka
        • Geografická olympiáda
        • Školské kolo
        • Geografia
        • Adam Heger
        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda
        • Školské kolo
        • Matematika
        • Michal Svinčák
        • úspešný riešiteľ
        • Matematická olympiáda
        • Školské kolo
        • Matematika
      • Domáce kolo

        • Veronika Matušeková
        • úspešná riašiteľka
        • Matematická olympiáda
        • Domáce kolo
        • Matematika
      • 2016/2017

      • Krajské kolo

        • Eliška Achbergerová, Klára Beňová, Tomáš Pudmarčík
        • 2. miesto
        • Biblická olympiáda - diecézne kolo
        • Krajské kolo
        • Náboženská výchova
      • Okresné kolo

        • Eliška Achbergerová, Klára Beňová, Tomáš Pudmarčík
        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda
        • Okresné kolo
        • Náboženská výchova